پنل خورشیدی

پنل خورشیدی

شرکت SednaAire با نوآوری و اختراعی منحصر به فرد موفق به استفاده از انرژی حرارتی خورشید برای تولید سرما و گرما شده است. این فن آوری نوین SolarCool نام دارد . مصرف انرژی کولرهای SolarCool کمتر از نصف مصرف کولرهای گازی معمولی است. استفاده از کلکتورهای خورشیدی پر بازده هم فضای کمتری اشغال می‌کنند و هم در میزان مصرف انرژی صرفه جویی بالایی دارند.

تاثیر بکارگیری پنل های خورشیدی

صرفه جویی برق تا ۶۰ %ac_malaga

پمپ حرارتی با قابلیت تولید سرما و گرما

استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز جهان

پربازده ترین دستگاه خنک کننده جهان

استفاده از کمپرسورهای دانفوس با عمر طولانی

بدون لرزش و صدا

بکارگیری کلکتورهای U-Pipe Vaccum Tube

استفاده از تکنولوژی اینورتر

دارای کلیه استانداردهای اروپا

با شاخص مصرف انرژی +++A

بدون نیاز به آب

بدون نیاز به گاز شهری

دوستدار محیط زیست با گازR 410 A

۵ سال گارانتی ، ۲۰ سال وارانتی

سهم تهویه مطبوع در مصرف انرژی

سرمایش و گرمایش ساختمان بزرگترین سهم در مصرف انرژی هر ساختمان را دارا می باشد به طوری که نزدیک به ۵۰% هزینه انرژی مصرفی در ساختمان های مختلف (مانند ساختمان های اداری) صرف گرم یا سرد کردن آن می شود.

پر مصرف بودن دستگاههای تهویه مطبوع نیز بیش از پیش هزینه های انرژی یک ساختمان می افزاید.

 

صرفه جویی دستگاه SOLAR COOLTM

برای تعیین میزان صرفه جویی دستگاه های SolarCoolTM آزمایشی در انگلستان ترتیب داده شد. این آزمایش تحت نظارت کارشناسان شرکت (RTE (Real Time Energy در محل اتاق سرور East London Vinegarانجام گردید. در این آزمایش یک کولر ۱۲۰۰۰ Btu/h مجهز به اینورتر با کولر خورشیدی SolarCoolTM مجهز به اینورتر و کلکتور حرارتی خورشیدی مقایسه و اندازه گیری الکتریکی هر دو دستگاه توسط ثبات EG3000 در دوره های زمانی ۵ دقیقه ای در حالی که دمای اتاق روی C °۲۱تنظیم شده بود، انجام شد. نتیجه این مقایسه به وضوح کارایی دستگاه های SolarCoolTM را نشان می دهد.

 

SOLAR COOLTM چیست؟

SolarCoolTMروشی مناسب برای صرفه جویی قابل ملاحظه در هزینه های برق است. به کمک این تکنولوژی پیشرفته ، دستگاه های تهویه مطبوع از انرژی رایگان خورشید برای تولید سرما استفاده می کنند. این روش در حال حاضر با صرفه ترین روش تولید سرما به کمک انرژی خورشید می باشد و قادر است هزینه های روز افزون مصرف برق را کاهش دهد.

این تکنولوژی پیشرفته، ترکیبی از یک دستگاه خنک کننده تراکمی مجهز به جدیدترین کمپرسورهای شرکت دانفوس و آخرین تکنولوژی روز آمریکا در صنعت تهویه مطبوع به همراه کلکتور های حرارتی خورشیدی است.

داغ شدن (superheat) مبرد توسط انرژی خورشید از فشار بر روی کمپرسور کاسته و سبب کاهش مصرف انرژی دستگاه و صرفه جویی در مصرف برق می شود.

نقش این SolarCoolTM تکنولوژی در حفظ محیط زیست

سالانه هزاران دستگاه از کولرهای خورشیدی SolarCoolTMدر سطح جهان به فروش می رسد. استفاده از انرژی های تجدید پذیر ، توجه به حفظ محیط زیست ، علاقه به تکنولوژی های جدید و پیشرفته همه در کنار صرفه جویی در مصرف انرژی از جمله دلایلی است که مشتریان بسیاری را در سطح جهان وا داشته از محصsolarcool-circleولات این شرکت استفاده بکنند.

 

یکی از مشتریان معروف کولرهای خورشیدی SolarCoolTMشرکت مرسدس بنز است. ارزیابی و بررسی اولیه این شرکت با خریداری دو دستگاه کولر خورشیدی به ظرفیت ۶۰KWآغاز شد. پس از مشاهده عملکرد و صرفه جویی خوب این دستگاه ها ، جایگزینی دستگاه های موجود به ظرفیت ۴۳۰KWبا دستگاه های خورشیدی SolarCoolTM به اجرا درآمد. سایر دستگاه های موجود در شرکت نیز به تدریج با کولرهای خورشیدی جایگزین می گردد.

 

بانکHSBCاز دیگر مشتریان محصولات SolarCoolTM است. مقر اصلی این بانک چند ملیتی واقع در کشور انگلستان است. این بانک با بیش از ۲٫۶۷ تریلیون دلار دارایی ، چهارمین بانک بزرگ جهان محسوب می شود. این بانک دارای ۶۶۰۰ شعبه در ۸۰ کشور جهان و بیش از ۶۰ میلیون مشتری است. محصولات SolarCoolTM به دلیل استفاده از انرژی مجانی خورشید در همه جای جهان قابل استفاده می باشند. هر چه تابش خورشید در محلی بیشتر باشد ، سرمای بیشتری از خورشید بدست خواهد آمد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *